Aktualności

E-Mail jako wsparcie Video.

Założeniem jest odnalezienie w adresach mailowych możliwie wielu osób, które obejrzały video emitowane na powierzchniach VideoSHR i retargetowanie do nich przekazu ukierunkowane na cele reklamodawcy w kanale email. Ta koncepcja i techniczny proces, pozwala na zmierzenie efektywności bezpośredniego połączenia angażującego kanału wizerunkowego z efektywnym kanałem pro-sprzedażowym.

 

LICZBY

Szacujemy możliwość odnalezienia ok. 30% adresów mailowych spośród grupy audytorium Video. Skuteczność następującej po video wysyłki email średnio urośnie dwukrotnie. 
Sieć VideoSHR to ponad 50 milionów odsłon miesięcznie, dane Sample to 12 milionów unikalnych rekordów w systemie.

POWIERZCHNIA

VideoSHR (www.videoshr.pl) to internetowa sieć reklamy Video. Oferta VideoSHR to szerokie możliwości budowania zasięgu video w sieci w atrakcyjnym koszcie. 

Sample to agencja marketingu baz danych. Zarządzamy wielomilionową bazą rekordów własnych i partnerskich. Nasza oferta jest połączeniem szerokiej skali z możliwością precyzyjnego targetowania przekazu.

OFERTA

Emisja reklamy VIDEO w wybranym pakiecie PREMIUM sieci VideoSHR i retargeting emailingowy do osób, które zobaczyły spot GRATIS!

PYTANIA?

Napisz na hello@sampledata.pl